Sukienki w kolorach kwiatów

Nowe sukienki członkiń Stowarzyszenia Kobiet 18+ mają kolor polnych kwiatów- maków i chabrów. Dobrze czują się w tych barwach, bo są im bliskie z racji życia na wsi, a to wyzwala zawsze miłe emocje.

Organizacja została zawiązana w 2011 roku jako kobieca grupa nieformalna, a początkiem bieżącego roku przekształciła się w Stowarzyszenie Kobiet 18+. Od początku działalności, promuje istotne wartości- integrację społeczną i międzypokoleniową, zdrowy styl życia, ruch na świeżym powietrzu, zdrową dietę, zaspokajanie potrzeb kulturalnych i rekreacyjnych. Współpracuje z różnymi organizacjami i instytucjami w gminie i w powiecie. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Rajdu „Marsz na Zdrowie z Wiankiem na Głowie”, realizuje projekty społeczne.
Jednolite sukienki, które zostały zakupione dla Pań z budżetu funduszu sołeckiego, określają wizualnie i wyróżniają je spośród członkiń innych organizacji. Dodatkowo są powodem zadowolenia, bowiem Panie miały wpływ na wybór kolorystyki i fasonu.

Poprzez noszenie sukienek podczas ważnych wydarzeń, Panie będą promować nie tylko organizację kobiecą, gminę Psary, ale przede wszystkim wartościowe idee takie jak: właściwe relacje z drugim człowiekiem, dobro, uczciwość, jedność z naturą, szacunek dla zdrowia, uśmiech na co dzień.
„Pragniemy serdecznie podziękować za przychylność Radom Sołeckim Dąbia i Brzękowic oraz sfinansowanie zakupu sukienek dla naszych członkiń. Pozdrawiamy serdecznie całą społeczność naszej gminy”- powiedziała Grażyna Polasiak - prezes Stowarzyszenia Kobiet 18+.

 

sm iii