Dzień Dziecka w Psarach

5 czerwca na stadionie LKS Iskra Psary świętowaliśmy Gminny Dzień Dziecka. Słoneczna pogoda i różnorodny program przyciągnął tłumy. Impreza po dwóch latach przerwy cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

Jedną z największych atrakcji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców gminy była możliwość bezpłatnego skorzystania z gigantycznego zamku zjeżdżalni, labiryntu i pozostałych dmuchańców. Na wszystkich czekały także konkurencje sportowe w miasteczku gier plenerowych XXL.

Czas zgromadzonym na stadionie umilały występy sekcji akrobatyki artystycznej i grup tanecznych na co dzień trenujących przy Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Psary oraz popisy wokalne i instrumentalne młodych mieszkańców naszej gminy. Na dzieci czekał również występ teatralny w wykonaniu instruktorów GOK, stanowisko z bańkami mydlanymi i słodki poczęstunek.