Planujesz wymianę starego pieca? Przyjdź na spotkanie

Przedstawiciele Gminnego Punktu informacyjno-konsultacyjnego w ramach programu Czyste Powietrze zapraszają wszystkich Mieszkańców na spotkanie z ekspertem poświęcone tematyce pozyskiwania środków finansowych na wymianę tzw. „kopciuchów”.

 Prezentacja odbędą się 21.06.2022 r. w Centrum Usług Społecznych przy ul. Belnej 1 w Strzyżowicach o godz.16:00

Na spotkaniu zapoznamy Państwa ze szczegółami naboru: programem priorytetowym, formularzem wniosku i załącznikami oraz regulaminem naboru. Nasz ekspert odpowie również na wszelkie Państwa pytania dotyczące rodzajów i wysokości uzyskania dofinansowania, sposobu jego rozliczenia oraz dokumentów potrzebnych do wypłaty środków.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Złóż wniosek o dofinansowanie i zadbaj o CZYSTE POWIETRZE w swojej okolicy!