Turniej Oldbojów za nami!

3 września na stadionie sportowym Klubu Sportowego Gminy Psary został rozegrany Turniej Piłki Nożnej, w którym zmierzyły się drużyny oldbojów z terenu gminy Psary.

W tegorocznej rywalizacji wzięły udział 4 zespoły z terenu naszej gminy: KP Sarnów, LKS Jedność Strzyżowice, LKS Orzeł Dąbie i KS Preczów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” – po dwie 10 minutowe połowy. Każdą z drużyn reprezentował 7 osobowy skład – 6 zawodników i bramkarz.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami został KP Sarnów. Na drugim miejscu uplasował się LKS Orzeł Dąbie, III miejsce zajął LKS Jedność Strzyżowice, a IV KS Preczów.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Marcin Soja z Olkuskiego Kolegium Sędziów. Turniej został rozegrany przy pięknej, słonecznej pogodzie, w miłej atmosferze i z duchem gry fair play. Zawody, jak co roku stały się doskonałą okazją do wspomnień i spotkania kolegów z minionych lat, których połączyła wspólna pasja do gry w piłkę nożną. Gratulujemy zwycięzcom!