Remont kolejnych pomieszczeń w byłej szkoły w Malinowicach

W listopadzie rozpoczął się kompleksowy remont łazienek i malowanie pomieszczeń w budynku byłej szkoły w Malinowicach. To już kolejne inwestycje, dzięki którym poprawi się komfort osób przebywających w tej placówce.

Rozpoczęły się prace remontowe w byłej szkole w Malinowicach. Inwestycja zakłada gruntowny remont łazienek, w których pojawią się nowe płytki na ścianach i podłogach, podwieszane sufity, lustra ścienne, ogrzewanie i kanalizacja. W sanitariatach zostaną także wymienione instalacje elektryczne, instalacja ciepłej wody i drzwi wewnętrzne. Dodatkowo, ściany i sufity w pozostałych pomieszczeniach byłej szkoły zostaną pomalowane, a w dużej sali lamperia ścian zostanie wykonana z marmolitu.

Wykonawcą przedsięwzięć, których koszt sięga 153 072,47 zł jest Zakład Gospodarki Komunalnej w Psarach Sp. z o.o. Planowany termin zakończenia prac to luty 2023 r.

Warto wspomnieć, że to kolejne prace remontowe, które zostaną przeprowadzone w tej placówce. W zeszłym roku zakończył się remont południowej części budynku, w ramach którego pojawiły się między innymi nowe tynki, wymieniono posadzki, przewody instalacyjne i drzwi. W ramach tegorocznego funduszu sołeckiego zostały zakupione dwie bieżnie sportowe i rolety zewnętrzne za blisko 21 tys. zł.