Informacja dla mieszkańców Góry Siewierskiej

Szanowni Państwo,
od poniedziałku 28 listopada przystępujemy do realizacji zadania „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej - OSP Góra Siewierska wraz z odwodnieniem połączonym z ul. Ogrodową". W pierwszej kolejności zostanie wykonana kanalizacja deszczowa i nowa nawierzchnia asfaltowa na części ul. Ogrodowej. W związku z planowanymi pracami, w najbliższym czasie mogą pojawić się utrudnienia z dojazdem do Państwa posesji na odcinku zlokalizowanym od nr 1 do nr 9 ul. Ogrodowej w Górze Siewierskiej. O planowanych utrudnieniach Wykonawca robót będzie na bieżąco informował mieszkańców.

Wykonawcą inwestycji jest firma Silesia Trans Service Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach.

W razie pytań bądź pojawienia się jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z:
• Kierownikiem budowy ze strony Wykonawcy Krzysztofem Gramskim, tel. 606 446 899, w godz. 07:00-17:00,
• Inspektorem nadzoru budowlanego z Urzędu Gminy Psary Zbigniewem Guzikiem, tel. 32 29 44 939, w godz. pracy urzędu.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.