Mistrzostwa Gminy Psary Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt

13 grudnia w Szkole Podstawowej w Dąbiu odbyły się Mistrzostwa Gminy Psary Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt.

W zawodach zmierzyło się około 40 uczniów, którzy rozegrali turniej systemem brazylijskim – każdy mecz do dwóch wygranych setów. Wójt Tomasz Sadłoń miał przyjemność wraz z dyrektorem Szkoły Podstawowej w Dąbiu Joanną Marcinkowską wręczyć zwycięzcom puchary i dyplomy.

W zawodach rozegranych przez dziewczyny I miejsce zajęła szkoła w Dąbiu, II miejsce w Gródkowie, na III uplasował się Sarnów, IV Strzyżowice, a V Psary. W zawodach rozegranych przez chłopców najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Gródkowie, tuż za nią znalazł się Sarnów, III miejsce zajęły Strzyżowice, IV Psary i V Dąbie. W grupie dziewcząt I miejsce zajęła Aleksandra Maroń, II Lena Sokół, a III Wiktoria Barańska. W grupie chłopców na I miejscu uplasował się Jan Michta, na II Witosz Marczak, a III Dawid Gęborek.