Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej na 2023 rok

Gmina Psary rozważa złożenie wniosku o dofinansowanie przedsięwzięcia ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej na 2023 rok.

W związku z powyższym rolnicy zainteresowani dostarczeniem we wskazane przez Gminę miejsce i odbiorem do unieszkodliwiania przez Gminę odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, worków po nawozach oraz opakowań po nawozach typu Big BAG proszone są o wypełnienie ankiety dołączonej do poniższej informacji i jej przekazanie osobiste lub drogą pocztową do Urzędu Gminy Psary, ul. Malinowicka 4, 42-512 Psary lub na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 marca 2023 roku.

Ankieta zainteresowania przekazaniem do unieszkodliwiania folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, worków po nawozach oraz opakowań po nawozach typu Big Bag